Asociace českých cestovních kanceláří a agentur
Zpět

Lyžování-Alpy.net > MAGAZÍN > Rady, tipy, články > Lyžování pro náročné

Lyžování pro náročné

Lyžování v Alpách pro náročné

Rádi Vám doporučíme lyžařská střediska, která svými dispozicemi odpovídají požadavkům i náročnějších lyžařů. Kvalitní lyžařská střediska s výborným zázemím i službami, hustou sítí systému umělého zasněžování, vynikající infrastrukturou a pestrou nabídkou lyžování se nacházejí v italských, rakouských i francouzských Alpách. Výjimkou nejsou ani Alpy švýcarské.

Nároční lyžaři vyhledávají dlouhé a příkré (především černé) sjezdovky, nepřeplněné freeride svahy či snowboard parky, na kterých se mohou dokonale uvolnit a užít si lyžování plnými doušky. Pro náročné lyžaře jsou v některých střediscích dostupné také měřené sjezdové úseky, kde je možné si své kvality ověřit v porovnání s časem.

Doporučit bychom mohli zejména rakouská střediska Bad Kleinkirchheim či Dachstein West a italská střediska Val di Fiemme/Obereggen, Arabba/Marmolada či Marilleva/Folgarida. Za zmínku stojí  zejména rakouský Dachstein West, který se honosí titulem nejlepší freeridové oblasti Rakouska a je též nazýván eldorádem snowboarderů a lyžařů-freeriderů v království nedotčeného prachového sněhu. Jedná se o oblíbená střediska pro lyžařsky náročnou klientelu.

[+] Rozbalit více informací [-] Méně informací

Nejoblíbenější Lyžování v Alpách pro náročné

Gasthof Bergfried*** Dachstein West

Gasthof se nachází 150 metrů od centra městečka Hallstatt v Horním Rakousku. V ceně ubytování je zahrnut také SKIPAS na 2, 3 nebo 6 dní! Nejbližšími skiareály jsou Krippenstein (5 km) a známý Dachste... Gasthof Bergfried***

Více Ceník

Chalety Alpendorf**** Dachstein West

  SKIPAS na 2, 3, 4 nebo 6 dní v ceně! Alpská vesnička "Alpendorf" složená z mnoha dřevěných dvoupodlažních chatek se nachází přímo uprostřed lyžařského areálu Dachstein West. Dobré sněhové podmínky ... Chalety Alpendorf****

Více Ceník

Fotogalerie

Dovolená Chorvatsko