Asociace českých cestovních kanceláří a agentur
Zpět

Lyžování-Alpy.net > MAGAZÍN > Školní zájezdy do Itálie

Školní lyžařské zájezdy do Itálie

Pohled na hotel

Lyžování v Itálii - školní lyžařské zájezdy

Lyžařské zájezdy pro školy zaujímají místo v naší nabídce již několikátou sezónu, nabízíme tedy již pouze osvědčené ubytovací kapacity, ve kterých svůj lyžařský zájezd prožily stovky českých studentů. Jako nejideálnější a cenově bezkonkurenční destinaci doporučujeme školní lyžařské zájezdy do Castione Della Presolana v oblasti Orobie s ubytováním na hotelu Spampatti.

Ubytování

Hotel Spampatti se nachází přímo pod svahy majestátního alpského pohoří, tedy přímo u sjezdovek různých obtížností. Zakoupený skipass platí také pro vyhlášené středisko Monte Pora, kam Vás v případě zájmu odveze ski bus přímo od hotelu. Hotel disponuje jedno až čtyřlůžkovými pokoji s vlastním sociálním zařízením. V přízemí je k dispozici velká společenská místnost, kterou mohou školní skupiny využívat.

Více informací o lyžařské oblasti Orobie získáte ZDE, pro technické informace k Presolaně a Monte Pora ZDE.

Stravování

Aktuální nabídka školních pobytůPolopenze se skládá ze snídaně a večeře s obědovým balíčkem na svah, možná je také plná penze.
Snídaně formou bufetu - k dispozici je máslo, džem, cereálie, různé masové a sýrové výrobky, teplé nápoje a pečivo.
V obědovém balíčku najdete 2 žemle s masovým výrobkem, nápoj, ovoce a sladký výrobek.
Večeře je složena z 3 chodového menu, první chod (těstoviny nebo polévka), druhý chod (maso nebo ryby s přílohou), třetí chod - dezert (ovoce, zmrzlina, zákusek, puding), džbán vody k večeři v ceně.

Lyžování

Naproti hotelu je na výběr ze sjezdových tratí různých obtížností, tedy i pro úplné začátečníky. Při dobrých sněhových podmínkách je možné lyže nazout již před hotelem a pohodlně dojet až k vleku/lanovce.

Pro lepší představu můžete shlédnout naši fotogalerii Presolana - Monte Pora, kde najdete fotografie jak ze střediska Presolana, tak Monte Pora, pro které zakoupený skipass také platí.

Doprava

Autobusovou dopravu zajišťujeme kvalitními zahraničními autobusy s nástupními místy kdekoli v ČR (bez příplatku). Autobusy disponují velikým zavazadlovým prostorem, jsou vybaveny toaletou, TV + video a kávovarem.

Příklad 4-denního zájezdu

Pro školní lyžařský zájezd je nejvhodnější uvedený model:
Odjezd z ČR v neděli večer, pondělí ráno příjezd na místo, lyžování, poté ubytování, začíná se večeří. Úterý, středa lyžování v Presolaně nebo Monte Pora, ve čtvrtek po snídani ukončení ubytování, lyžování do odpoledních hodin, večer odjezd do ČR, příjezd do ČR v pátek v ranních hodinách.

Ceny

Studenti do 17 let platí 990,- Kč/os./den.
Studenti 17-25 let platí 1.180,- Kč/os./den.

Skipass

Cenu skipasu pro aktuální sezónu Vám zjistíme na vyžádání.

Dovolená Chorvatsko