Asociace českých cestovních kanceláří a agentur
Zpět

Lyžování-Alpy.net > UBYTOVÁNÍ > Ubytování Itálie > Ubytování Civetta

Ubytování Civetta

Kabinová lanovka3 Sedačková lanovka11 Kotva10 Uměle zasněžováno Modrá sjezdovka33 km Červená sjezdovka40 km Černá sjezdovka7 km Snowpark Běžecké tratě40 km Večerní lyžování

ubytování Civetta

Ubytování v lyžařském středisku Civetta nabízí optimální poměr mezi kvalitou a cenovou úrovní nabízených služeb. Civetta se rozprostírá pod majestátním masivem Monte Civetta a co se týče propojenosti, patří k největším v regionu Benátska. Sjezdovky všech stupňů náročnosti jsou pravidelně vylepšovány a překvapují svou délkou, převýšením i úpravou. Středisko se pyšní propracovaným systémem umělého zasněžování, které pokrývá 100% zdejších sjezdových tratí.

Kvalitní ubytování Civetta nabízíme v rezidencích a hotelech, které poskytují příjemné ubytování s mnohdy pestrou nabídkou doplňkových služeb.

Civetta je skvělým lyžařským střediskem pro rodiny.

Za lyžováním ve středisku Civetta je třeba urazit z ČR cca 700 km (Praha 700 km, Brno 705 km). Klienti z Bratislavy mají cestu ještě o více jak 50 km kratší. 

V naší nabídce ubytování v Itálii najdete ještě např. oblíbená Dolomity SuperSki a Passo Tonale.

[+] Rozbalit více informací [-] Méně informací

Hotely a rezidence Civetta

Ubytování v rezidencích je v Itálii oblíbeným typem ubytovacích kapacit a to nejen v Alpách. Výjimkou nejsou ani rezicence Civetta, tedy lyžařském středisku ve známé oblasti Dolomiti Superski. Ubytování v rezidencích poskytuje t... Více

Fotogalerie

Dovolená Chorvatsko