Asociace českých cestovních kanceláří a agentur
Zpět

Lyžování-Alpy.net > UBYTOVÁNÍ > Ubytování Francie > Ubytování Espace Killy

Ubytování Espace Killy

Kabinová lanovka12 Sedačková lanovka45 Kotva34 Uměle zasněžováno Zelená sjezdovka40 km Modrá sjezdovka130 km Červená sjezdovka80 km Černá sjezdovka50 km Snowpark Běžecké tratě40 km

Ubytování v oblasti Espace Killy

Tignes - Espace Killy

Lyžařská oblast Espace Killy je označována za oblast s nejkrásnějším lyžováním na celém světě. Nachází se v údolí Tarentaise v Savojských Alpách a zahrnuje také střediska Tignes a Val d lsére. Ubytování Espace Killy tedy nabízí jedinečnou podívanou spojenou s báječným lyžováním.

V nabídce máme nyní dvě velmi pěkné residence. První residence Village Montana je ohodnocena 4*. Velikou výhodou je, že se nachází přímo u sjezdovky. Nabízí možnost využít venkovní vyhřívaný bazén, vířivku, saunu apod. Druhá residence, kterou máme momentálně v nabídce je Rond Point des Pistes, která je rovněž přimo u sjezdovky. Zde najdete několik variant ubytování. Ideální tedy jak pro dvě osoby, tak i pro větší skupinky. Přímo naproti se nachází dráha vedoucí na ledovec Grande Motte. 

Nabídku neustále aktualizujeme a rozšiřujeme. Rádi Vám s výběrem zimní dovolené pomůžeme.

Ubytování v Espace Killy doporučujeme jak pro začátečníky, pokročilé i pro klienty vyhledávající adrenalinové zážitky. Modré sjezdovky jsou nejdelší, nabízí až 130 km.
Na své si přijdou i snowboardisté, běžkaři nebo malé děti díky dětským pásům.

 

[+] Rozbalit více informací [-] Méně informací

Rezidence Espace Killy

V nádherném údolí Tarentaise nacházející se v oblasti Savojských Alp najdete oblíbená lyžařská centra Tignes a Val d´Isère spadající pod známou lyžařskou oblast Espace Killy. Vzhledem k velké poptávce po ubytování v Espace Killy... Více

Fotogalerie

Dovolená Chorvatsko