Asociace českých cestovních kanceláří a agentur
Zpět

Lyžování-Alpy.net > UBYTOVÁNÍ > Ubytování Rakousko > Ubytování Kitzbühel - Kirchberg

Ubytování Kitzbühel - Kirchberg

Kabinová lanovka12 Sedačková lanovka27 Kotva10 Uměle zasněžováno Modrá sjezdovka106 km Červená sjezdovka60 km Černá sjezdovka19 km Snowpark Běžecké tratě120 km Večerní lyžování

Ubytování kitzbühel a kirchberg

Kitzbühel patří mezi nejexkluzivnější skiareály nejen v Rakousku. Vzhledem k této skutečnosti nabízí ubytování Kitzbühel - Kirchberg pestrou škálu ubytovacích kapacit.

Vybrali jsme pro Vás oblíbené apartmány a hotely s dobrým poměrem kvality a ceny, které jsou v posledních letech stálicí v nabídce.

Před pár lety byla v oblasti postavena nejdražší lanovka na světě zvaná "3S" propojující skiareály Hahnenkamm - Pengelstein a Jochberg - Resterhöhe a umožňující populární „skisafari. V rámci této oblasti tedy můžete využít až na 185 km sjezdovek z Aschau až na průsmyk Pass Thurn. 

Klienti využívající ubytování v Kitzbühel - Kirchberg se mohou těšit také na široké možnosti polyžařské zábavy. Navštívit mohou nejen krytý bazén s tobogánem v Aquaaréně nebo tenisové haly, ale mohou si vyzkoušet i let balonem a curling. Nechybí ani celá řada barů a restaurací.

[+] Rozbalit více informací [-] Méně informací

Hotely Kitzbühel - Kirchberg

Oblast Kitzbühel - Kirchberg disponuje bohatou nabídkou ubytování v hotelech nejrůzněších kategorií. Většina hotelů je vystavěna v tradičním alpském stylu a dokreslují tak jedinečnou atmosféru. Do naší nabídky jsme vybrali, na a... Více

Dovolená Chorvatsko