Asociace českých cestovních kanceláří a agentur
Zpět

Lyžování-Alpy.net > UBYTOVÁNÍ > Ubytování Itálie > Ubytování Monte Bondone

Ubytování Monte Bondone

Sedačková lanovka4 Modrá sjezdovka6 km Červená sjezdovka13 km Černá sjezdovka1 km Snowpark Běžecké tratě37 km

Ubytování Monte Bondone

Lyžařské středisko Monte Bondone bylo dříve méně známé, ale v posledních letech si již buduje dobrou pozici. Jedná se o oblíbené středisko, které je stále více žádané. Téměř rodinný lyžařský areál obléhá vrchol Monte Bondone. Hluboko v údolí najdete městečko Trento a zde je spousta zábavy a možnosti posezení. Ideální i pro romantickou procházku městem.

Lyžařské terény jsou méně náročné, tedy ideální pro začátečníky i pokročilé. Sjezdovky jsou dostatečně široké, takže máte pocit, že lyžujete téměř sami. Ubytování Monte Bondone je tedy ideální i pro rodinny s dětmi.

Ubytování v Monte Bondone nabízíme pro náročnější i méně náročnou klientelu. Vybere si tedy téměř každý. V některých ubytovacích zařízeních najdete i vybavené relaxační centrum, které mohou hosté využívat.
Pro rodiny s dětmi je připravený i program Ski Funtazie klub, který se postará o Vaše děti jak v oblasti lyžování, tak v oblasti zábavy. Rodiče si tedy mohou i odpočinout a relaxovat.
Možnost i objednání lyžařské školy na místě. Velikou výhodou je česky mluvící instruktor.

Dalším pozitivem je i dobrá dostupnost z České republiky. Téměř celou cestu (až na posledních pár kilometrů) jedete po dálnici, takže cesta je příjemná a rychlá. Vzdálnost z Brna je cca 790 km a z Prahy zhruba 730 km.

 

 

[+] Rozbalit více informací [-] Méně informací

Hotely Monte Bondone

V Monte Bondone nabízíme také ubytování hotelového typu. V nabídce najdete např. hotel Augustus, který se nachází pouhých 50 metrů od vleku a na podzim roku 2016 zde byla provedená celková rekonstrukce. Hotely v Monte Bondone js... Více

Dovolená Chorvatsko