Asociace českých cestovních kanceláří a agentur
Zpět

Lyžování-Alpy.net > UBYTOVÁNÍ

Ubytování na horách

Ubytování v alpách

Alpy, hory navštěvované v létě i v zimě, patří k nejoblíbenějším pohořím v Evropě vůbec. Milovníci lyžování jistě potvrdí, že pořádnou zimní lyžovačku zažili především v Alpách. V naší nabídce ubytování v Alpách již po několik sezón najdete ubytování v italských a rakouských Alpách. Jako novinku letošní sezóny jsme si pro Vás připravili také nabídku kvalitního ubytování v Alpách francouzských a švýcarských.

bohatá nabídka lyžování v AlpáchUbytování v Alpách poskytujeme v těch nejznámějších a především také nejblíbenějších lyžařských střediscích. Z těch rakouských jsou to např. Bad Kleinkirchheim, Salzburgerland či Dachstain West. Z Italských lyžařských středisek Vám můžeme nabídnout např. známá střediska Val di Fiemme, Val di Fassa, Civetta v jedinečné lyžařské oblasti Dolomiti Superski, dále také Paganellu, Folgaridu či Marillevu. Z francouzských Alp se můžete těšit na střediska v oblasti Trois Vallées, např. Méribel, Les 2 Alpes, Chamrousse a ve Švýcarsku na 4 Vallées, St. Moritz, Savognin aj. Lyžování Alpy tedy přináší velmi bohatý výběr středisek v oblíbených alpských velmocích. 

U několika ubytovacích kapacit Vám také nabízíme ubytování s garancí sněhu! Tato novinka s sebou přináší možnost stornovat bez jakýchkoli poplatků zájezd, a to v případě, že Vámi zvolená ubytovací kapacita spadá do lyžařského střediska, ve kterém nebude k "rozhodnému dni" reálný předpoklad pro provoz minimálně 50% délky jeho sjezdových tratí. Tato nabídka je platná pro předvánoční a jarní část sezóny. Více informací získáte přímo v naší CK na telefonním čísle 725 800 414 nebo e-mailu adriasun@adriasun.cz.

Nabídku neustále aktualizujeme, prozatím můžete vybírat z ubytování v Rakousku a ubytování v Itálii. Pilně pracujeme na aktualizaci ubytování ve Francii.

Nechcete-li jezdit nijak daleko, vybírat můžete také z nabídky ubytování na českých a slovenských horách. Ubytování v Krkonoších, Jeseníkách, Beskydech či Tatrách dokáže zajisté také potěšit nejednoho lyžaře a poskytnout ideální podmínky pro skvělé lyžování a to nedaleko našich domovů.

[+] Rozbalit více informací [-] Méně informací

aaa Ubytování Rakousko

Ubytování Rakousko

Rakousko je ideální volbou, přemýšlíte-li o pořádné lyžařské dovolené v dobré dostupnosti z České republiky. Rakouské Alpy jsou známy dobrou infrastrukturou, pravidelně udržovanými sjezdovkami a nabídkou kvalitních ubytovacích z... Více

aaa Ubytování Itálie

Ubytování Itálie

Toužíte-li po báječné zimní dovolené ve velmi kvalitních, prostorných a dobře vybavených ubytovacích kapacitách, pak jsou pro vás italské Alpy jasnou volbou. Absolutní špičkou, a to nejen v Evropě, jsou italské Alpy také v obore... Více

aaa Ubytování Francie

Ubytování Francie

Francouzské Alpy patří k nejlepším nejen v evropském, ale také celosvětovém měřítku. Lyžařské areály ve francouzských Alpách jsou rozsáhlé a unikátní je jejich vzájemná propojenost. Tyto areály v mnohých ohledech předčí konkurenč... Více

Dovolená Chorvatsko