Asociace českých cestovních kanceláří a agentur
Zpět

Lyžování-Alpy.net > UBYTOVÁNÍ > Ubytování Francie > Ubytování Paradiski

Ubytování Paradiski

Kabinová lanovka21 Sedačková lanovka58 Kotva43 Uměle zasněžováno Zelená sjezdovka20 km Modrá sjezdovka223 km Červená sjezdovka117 km Černá sjezdovka65km Snowpark Běžecké tratě148 km Večerní lyžování

Ubytování v Paradiski

V oblasti Paradiski, jež vznikla v roce 2003 spojením středisek La Plagne a Les Arcs,  se nachází řada ubytovacích kapacit, převážně rezidenčního typu s apartmány různých velikostí. Střediska La Plagne a Les Arcs jsou propojena supermoderní dvoupatrovou visutou lanovkou Vanoise Express s kapacitou neuvěřitelných 200 osob. Při cestě lanovkou se naskýtá jedinečný pohled na panorama Dvoupatrová lanovka Vanoise Expressmasivu nejvyšší evropské hory Mont Blanc a další  více než třitísové alpské vrcholy.

V nabídce ubytování Paradiski Vám přinášíme residence a apartmány v dobrém poměru kvality a ceny. Tyto ubytovací kapacity jsme pečlivě vybírali z bohaté nabídky ubytování v této oblasti. Pro nadcházející zimní sezónu jsme vybrali residence Cervin*** a Balcons de la Rosiere a privátní apartmány Plagne Bellecote.

Po náročném dni na sjezdovce doporučujeme odpočinek ve venkovním termálním bazénu v Plagne Bellecote. Z dalších sportovních aktivit je možné zavítat do dalšího bazénu v Plagne Centre, využít tenisových kurtů, kluziště, horolezecké stěny. Večer můžete strávit v jedné z mnoha restaurací, barů či diskoték.

Za ubytováním v Paradiski je z Brna třeba urazit vzdálenost cca 1360 km, z Prahy 1150 km. Cesta se ovšem vyplatí, čeká na Vás megastředisko s přepestrou nabídkou rozmanitého lyžování zahrnující i dva ledovce. 

Připravujeme další nabídku ubytování ve Francii.

 

[+] Rozbalit více informací [-] Méně informací

Rezidence a apartmány Paradiski

V naší nabídce rezidencí a apartmánů Paradiski jsme pro Vás připravili několik nejoblíbenějších ubytovacích jednotek. Záleží nám na tom, abychom Vám mohli nabídnout kvalitní ubytování v Paradiski za co nejnižší ceny. Nabídku pro... Více

Dovolená Chorvatsko