Asociace českých cestovních kanceláří a agentur
Zpět

Lyžování-Alpy.net > UBYTOVÁNÍ > Ubytování Itálie > Ubytování Passo Tonale

Ubytování Passo Tonale / Ponte di Legno

Kabinová lanovka5 Sedačková lanovka19 Kotva3 Uměle zasněžováno Modrá sjezdovka10,5 km Červená sjezdovka41,1 km Černá sjezdovka10,4 km Snowpark Běžecké tratě43 km Večerní lyžování

ubytování v Passo tonale / Ponte di Legno

Passo Tonale je oblíbeným lyžařským střediskem, kde sezóna snad nikdy nekončí. Vzhledem ke své poloze je středisko Passo Tonale místem, které celou lyžařskou sezónu v italských Alpách zahajuje a mezi posledními ji končí. Na ledovci Presena se sníh drží dokonce celoročně. Ubytovací kapacity této oblasti jsou tak takřka v celoroční permanenci.

Ubytování v Passo Tonale je vhodné prakticky pro všechny lyžaře. Na své si zde příjdou jak zkušení lyžaři, kterým jsou k dispozici krásné černé a červené sjezdovky, tak začátečníci, kteří mohou využít pozvolné modré sjezdovky na jižních svazích nad Tonale.

Ubytování v tomto lyžařském středisku nabízíme v rezidencích a hotelech, které jsou dlouhodobě nejoblíbenějšími ubytovacími kapacitami nejen v této oblasti.
Naši nabídku ubytování v Passo Tonale neustále rozšiřujeme, můžete s tak již brzy těšit na další rezidence a hotely v naší nabídce. 

V naší nabídce ubytování v Itálii najdete ještě např. oblíbená Paganella a Marilleva.

[+] Rozbalit více informací [-] Méně informací

Rezidence Passo Tonale

Levnější variantou ubytování v Passo Tonale je ubytování v místních rezidencích. Rezidence v Passo Tonale jsou rozmístěny v městečkách Passo Tonale a Ponte di Legno. Rezidence poskytují kvalitní ubytování ubytování v dobré dostu... Více

Dovolená Chorvatsko