Asociace českých cestovních kanceláří a agentur
Zpět

Lyžování-Alpy.net > UBYTOVÁNÍ > Ubytování Itálie > Ubytování Presolana, Monte Pora, Colere

Ubytování Presolana, Monte Pora

Sedačková lanovka6 Kotva10 Uměle zasněžováno Modrá sjezdovka12,6 km Červená sjezdovka18,2 km Černá sjezdovka4,2 km Snowpark Běžecké tratě Večerní lyžování

ubytování v Presolaně, monte pora

Výborné podmínky a především klid menšího lyžařského střediska nabízí ubytování Presolana, Monte Pora a Colere, tedy v oblasti Bergamo, jež se nachází v centrální části regionu Lombardie. Krásné prostředí horských údolí je balzámem pro tělo i ducha a lyžování na svazích v Presolaně, Monte Pora či Colere je tak o to více příjemné.

Ubytování zde zajišťujeme ve lyžařském středisku Presolana na rodinném a velmi útulném hotelu Spampatti. Kvalita ubytování a služeb je na velmi dobré úrovni. Hotel disponuje dvou až pětilůžkovými pokoji s vlastním sociálním zařízením, restaurací, barem a společenskou místností.

Sjezdovky v těchto střediscích jsou vhodné pro začátečníky i středně pokročilé lyžaře. Zejména pak ve středisku Presolana (1.300 m. - 1630 m.), příp. můžete využít bezplatnou přepravu ski busem do 4 km vzdáleného střediska Monte Pora (1.500 m - 1.880 m). 

V naší nabídce ubytování v Itálii najdete ještě např. oblíbená Paganella a Passo Tonale.

[+] Rozbalit více informací [-] Méně informací

Dovolená Chorvatsko