Asociace českých cestovních kanceláří a agentur
Zpět

Lyžování-Alpy.net > UBYTOVÁNÍ > Ubytování Rakousko > Ubytování Schladming - Dachstein

Ubytování Schladming - Dachstein

Kabinová lanovka Sedačková lanovka31 Kotva46 Uměle zasněžováno Modrá sjezdovka98 km Červená sjezdovka119 km Černá sjezdovka17 km Snowpark Běžecké tratě435 km Večerní lyžování

ubytování schladming - Dachstein

Vyhlášené lyžařské středisko se nachází v oblasti Štýrska a patří mezi TOP 5 lyžařských oblastí Rakouska. Lyžařům středisko nabízí více než 200 km exkluzivně upravených sjezdvých tratí a 104 kabinových nebo sedačkových lanovek či vleků.

Celá oblast je tvořena 9 skiareály:  Schladming Planai - Hochwurzen, Hauser Kaibling, Reiteralm - Fageralm, Stoderzinken, Galsterberg, Ramsau, Dachsteinský ledovec, Planeralm a Riesneralm.

Od letošního roku všechny lyžaře potěší znovu posílená zasněžovací zařízení již poskytují takřka stoprocentní pokrytí a tedy jedinečný požitek z lyžování až do konce lyžařské sezóny. 

Do nabídky ubytování v oblasti Schladming - Dachstein nově zařazujeme cenově dostupné hotely s vynikající polohou přímo u sjezdovky. Velkou výhodou tohoto střediska je rovněž fakt, že vzdálenost z Prahy i Brna jen těsně přesahuje 400 km.

[+] Rozbalit více informací [-] Méně informací

Hotely Schladming - Dachstein

V bezprostřední blízkosti sjezdových tratí střediska Schladming - Dachstein nově nabízíme ubytování ve dvou horských hotelech, které díky výborné poloze umožňují nazutí lyží přímo u hotelu. Zejména hotel Planaihof se nachází v s... Více

Dovolená Chorvatsko